Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: 2,46%

Zawarcie ugody sądowej z Tomaszem Lisem i wydawcą tygodnika Newsweek

Zgłoś do moderatora
W dniu 12 maja 2021 r. zawarto ugodę sądową pomiędzy PMPG Polskie Media i AWR „Wprost” z Tomaszem Lisem i wydawcą tygodnika "Newsweek", zamykającą definitywnie spór prawny trwający się od 2012 r.

Informacja prasowa: https://media.pmpg.pl/pr/666482/pmpg-polskie-media-i-awr-wprost-zawarly-ugode-sadowa-z-tomaszem-lisem-i-wydawca-tygodnika-newsweek 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 1,21% 5,00 2021-08-05 12:30:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.