Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: 22,05%

Zawarcie istotnej umowy z usługodawcą UPS Polska !!!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd LABO PRINT S.A. („Spółka", „Emitent”) z siedzibą w Poznaniu, informuje, że w dniu 15 grudnia 2015 r. powziął informację o zawarciu z usługodawcą – UPS Polska z siedzibą w Warszawie istotnej umowy dotyczącej usług transportu naszych towarów do klientów krajowych i zagranicznych. Spółka informowała o współpracy z tym kontrahentem w raporcie bieżącym nr 19/2014 z dnia 5 sierpnia 2014 r. oraz w raporcie bieżącym nr 8/2015 z dnia 23 kwietnia 2015 r.

Jest to kolejna grupa transakcji zrealizowana na podstawie indywidualnych zamówień z tym usługodawcą, których wartość w okresie ostatnich dwunastu miesięcy przekroczyła 20% kapitałów własnych Emitenta, wykazanych w ostatnim opublikowanym sprawozdaniu finansowym. Uzasadnia to uznanie zrealizowanych transakcji za kolejną istotną umowę.
  • Zawarcie istotnej umowy z usługodawcą UPS Polska !!!! Autor: ~Jordan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOPRINT 0,00% 15,50 2021-12-01 09:53:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.