Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,80 zł , zmiana od tamtej pory: -67,63%

Zawarcie ISTOTNEJ UMOWY

Zgłoś do moderatora
2018-03-30 22:24:33
TOW Zawarcie aneksu do istotnej umowy

Zarząd Tower Investments S.A. (,,Spółka") informuje, że w dniu wczorajszym Tower Investments Sp. z o.o., w której jedynym udziałowcem jest Spółka, zawarła aneks do przedwstępnej umowy (,,Aneks") zakupu lokalu niemieszkalnego o powierzchni 915,75 m2 (,,Lokal") położonego przy ul. Czarnieckiego w Poznaniu, o zawarciu której Spółka informowała w raporcie bieżącym 2/2018.

Zgodnie z treścią Aneksu, Strony zobowiązują się zawrzeć umowę przyrzeczoną w terminie 7 (siedmiu) dni od upływu ustawowego terminu na zgłoszenie przez właściwy organ sprzeciwu wobec dokonanego zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych w Lokalu, jednakże nie później niż do dnia 15 lipca 2018 roku.

Aneks został uznany za istotny ze względu na wartość Umowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 2,11% 14,50 2021-10-26 14:41:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.