Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: -4,78%

Zawarcie aneksu do umowy o dofinansowanie projektu !

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Medicofarma-Biotech-S-A-Zawarcie-aneksu-do-umowy-o-dofinansowanie-projektu-dot-utworzenia-Centrum-B-R-w-celu-prowadzenia-prac-B-R-nad-innowacyjnymi-wyrobami-medycznymi-produktami-leczniczymi-suplementami-diety-8363351.html
W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 16/2021 z dnia 25 czerwca 2021 r. w sprawie nabycia od spółki VITAMA S.A. z siedzibą w Warszawie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, która stanowi Centrum Badawczo-Rozwojowe, obejmujące zespół składników majątkowych i niemajątkowych służących do prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na prowadzeniu prac B+R nad innowacyjnymi wyrobami medycznymi/produktami leczniczymi/suplementami diety do stosowania w terapii przeciwnowotworowej i schorzeń jamy ustnej, 
  • Zawarcie aneksu do umowy o dofinansowanie projektu ! Autor: derk64

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDICOBIO 7,35% 1,09 2022-11-28 15:32:23