Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: 70,26%

Zaufany przez światowe marki!

Zgłoś do moderatora
200 wiodących światowych marek wykorzystało sztuczną inteligencję do zwiększania liczby konwersji i obniżania kosztów.
Technologia Conversational AI dostarczyła ponad 27 milionów odpowiedzi konsumentom, przy ZERowym zaangażowaniu agenta na żywo!

Na stronie można zobaczyć, jakie marki korzystają u usług Inteliwise. Jest ich bardzo dużo.

https://inteliwise.com/clients/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39