Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,50 zł , zmiana od tamtej pory: -59,58%

Zatrudnienie Tomiego w HGAMES

świadczy o odwadze Prezesa, jego otwartości na nowych ludzi i nowe pomysły, projekty.
Prezes kolejny raz udowadnia, że wie jak się robi w dzisiejszych czasach biznes i nie boi się nowości.

Brawo posiadacze perły HGAMES.

PS. Dziękujemy Tomiemu za Jego wkład na tym wątku. Początkowo społeczność czytająca jego posty była nastawiona do niego sceptycznie. Uważano go za fanatyka, wylewano wiele obelg w jego stronę. Przyznaję, że sam jakiś czas temu czytałem jego posty z uśmiechem na twarzy. Dzisiaj jednak jestem mu wdzięczny. Swoją determinacją przekonał mnie do wykupienia niewielkiego (dla niektórych tutaj oczywiście, bo wszyscy wiemy że na bankierze 90% użytkowników to grubasy) lecz dla mnie całkiem sporego pakietu akcji. Dzisiaj mogę już wyczekiwać z niecierpliwością nadchodzącej 200% stopy zwrotu z tej inwestycji.
Tomi pokazał nam że w dzisiejszym zepsutym i obrzydliwym świecie warto czasami posłuchać kogoś i spojrzeć na daną sytuację (spółkę / problem) z innej perspektywy niż wszyscy prześmiewcy.

Dziękujemy Tomi za Twój wkład, życzymy samych sukcesów zawodowych w spółce HGAMES i prosimy byś czasami odezwał się na wątku, co u Ciebie słychać.

Akcjonariusze HGAMES S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEURONE -12,73% 3,84 2022-01-19 12:05:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.