Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: 3,46%

Zaszczepiony Amerykanin zaraził się mutacją Delta

Zgłoś do moderatora
U mężczyzny pojawiły się łagodne objawy kilka dni po powrocie do domu. Wtedy zapaliła się u niego czerwona lampka ostrzegawcza i zrobił test. Departament potwierdził, że chory trafił do izolacji, a jej gospodarstwo domowe i osoby, z którymi miał kontakt zostały poddane kwarantannie.

https://www.medonet.pl/covid-19--zaszczepiony-amerykanin-zarazil-sie-mutacja-delta,artykul,05293099.html

Czyli mimo szczepień będzie dobrze mieć pod rękom 1-MNA
  • Zaszczepiony Amerykanin zaraził się mutacją Delta Autor: ~wuj
  • Czy 1-MNA to ściema? Autor: ~Wafelek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,20% 9,88 2021-10-27 15:24:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.