Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,28 zł , zmiana od tamtej pory: 67,53%

Zaszczepieni też narażeni na covid.Epidemia sie szybko nie skonczy

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc/CNN-Takze-osoby-zaszczepione-musza-zachowac-srodki-ostroznosci-przed-Covid-19-8202731
  • Zaszczepieni też narażeni na covid.Epidemia sie szybko nie skonczy Autor: ~Akcjonariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMAXIMA 0,00% 39,00 2022-01-21 17:04:51