Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -17,32%

Zasysania ciąg dalszy - analiza

Zgłoś do moderatora
3 dzień ktoś zaciąga, nowy Prezes, pewnie zaraz info o opcjach strategicznych, sprzedaż ZCP. Jakiś list intencyjny...

Pytanie tylko co tu wejdzie??

Ktoś pisał o LaserTec a JRH informował o tym, ze w to inwestuje.

A może skoro jest tu Górski i Cieszewski a Górski jest Prezesem Imperio to może jedna z ich inwestycji??

Po liście jak będzie tu coś ciekawego to jak zejdą sie małe uliczne sępy mogą wzbić spółkę na nowy poziom 4 zł? 5 zł? Tu nie ma akcji a Górski Ciszewski i Łasek chyba nie sprzedają.
  • Zasysania ciąg dalszy - analiza Autor: ~NowaJakosc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTIZENLB 3,96% 2,10 2021-12-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.