Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 27,43%

Zastanawiają mnie dwie kwestie!!!

Zgłoś do moderatora
Pierwsza to niesamowita ilość trolli i wpisów. Ich agresywność i słaby poziom. Wydaje mi się, że niski poziom jest wynikiem braku argumentów. W tym momencie mogą pisać hasła typu „ ile dziś spadnie, a że spadnie jest pewne”. I pytanie w kogo celują. Raczej nie w posiadaczy akcji, którzy kupili znacznie niżej, lecz starają się zniechęcić do zakupów potencjalne osoby, które wpadną na forum poczytać. . Chcą stracić jak najmniej akcji przy skupie. Jak, ktoś napisze, że dystrybucja polega na sprzedaży akcji po coraz niższej cenie, sam sobie wystawia opinie. Druga kwestia to sposób wypłacenia sobie premii przez głównych akcjonariuszy po zainwestowaniu i długie oczekiwanie zysków. Uważam, że w przypadku zasądzenia znacznego odszkodowania, wypłata premii dla instytucji, które zainwestowały w tą spółkę, może nastąpić, tylko w formie dywidendy. Próba sprzedaży akcji po pozytywnym wyrok sprowadziłby kurs akcji do groszowej wyceny. W tele mamy cały czas Grenlandię. Do przemyślenia i bez podtekstów. Pozdrowienia dla akcjonariuszy i na pohybel trollom podszywającym się pod inne nicki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX 0,45% 2,23 2023-06-06 09:00:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.