Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,79 zł , zmiana od tamtej pory: 63,28%

Zastanawia mnie jedno

Zgłoś do moderatora
Skoro przed Magną jest perspektywa wygrania wysokiego odszkodowania i jest to tylko kwestia kilku miesięcy, dlaczego Prezes, członkowie Rady Nadzorczej i fundusze nie kupują akcji. Dlaczego brak jest komunikatów o zwiększeniu zaangażowania w Magnę? Przecież każdego tygodnia powinno pojawiać się ESPI informujące o kupnie przez nich kolejnego pakietu akcji. Bajkopisarz informował, że podobno chętni do nabycia akcji Magny walą drzwiami i oknami. Jakoś te rzekome zainteresowanie nie przekłada się na notowania Magny.
Co jest nie tak?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 3,34% 6,18 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.