Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: 820,29%

Zastal - retest pokonanej linii trendu?

Zgłoś do moderatora
Jednym z mocniejszych akcentów poniedziałkowej sesji był ponad 15% wzrost na spółce Zastal. Po długim okresie spadków w końcu nadeszło odbicie. Wzrosty były podparte najwyższymi obrotami od połowy kwietnia. Od strony technicznej widać, że wyprzedaż zakończyła się klastycznym re-testem przełamanej wcześniej linii trendu. Obecnie kurs powinien kierować się w stronę oporu okolic 0,70 zł. Dopiero tu może okazać się na ile mocna jest strona kupująca. Ewentualne wybicie oporu może oznaczać powrót na kwietniowy wierzchołek.
Czytaj całość.
  • Zastal - retest pokonanej linii trendu? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 1,60% 63,50 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.