Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,86 zł , zmiana od tamtej pory: -2,33%

Zarzadzie..litosci

Zgłoś do moderatora
wbijcie sie choc jako serwisanci do tych wiatraczkow..wszedzie na wybrzezu bedzie sie cos dzialo..zarzad tylko puszcza oko do innych ale czy cos robi? spicie na kasie...20 mln wystarczy..moze pozyczie..kazdy bank da kreche na tak pespektywiczny biznes..obudzcie sie!!! sama strategia nic nie zmieni wyjdzcie z oferta..pozyczcie od mocodawcow..stal to Wasze DNA! za kilka lat bedzie juz za pozno...macie kompetencje! moze jakubowski powinien wrocic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZAMET -1,18% 0,84 2021-07-23 17:00:00