Forum Giełda +Dodaj wątek

Zarząd z Radą Nadz szykuje emisję bez prawa poboru po 1zł dla siebie

Zgłoś do moderatora
jeśli nie chcecie być "wydymani" przez rodzinę głównych akcjonariuszy to rejestrujcie się na walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Trzeba głosować przeciwko zmianie statutu, która da takie uprawnienia prezesowi i radzie nadzorczej, która wyemituje dla siebie 70 % procent więcej nowych akcji po 1 zetalu. !!

macie czas na rejestrację do 12 czerwca 2013 !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZLOPONY -6,36% 2,06 2022-05-26 17:00:00