Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,02%

Zarząd wie co robi

Zgłoś do moderatora
Akcjonariusze sprężać się kurs do góry, co najmniej do 60 zł za akcję a śmietankę spiją te persony

"Osobami uprawnionymi do objęcia warrantów wymiennych na akcje będą członkowie zarządu, przewodniczący rady nadzorczej oraz dwie osoby współpracujące ze spółką: January Ciszewski oraz Artur Błasik"
  • Zarząd wie co robi Autor: ~Ramona

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -0,92% 21,50 2021-08-02 16:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.