Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,93 zł , zmiana od tamtej pory: -26,55%

Zarząd Pzu nie wierzy w spółkę w wyniki za 2022!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/PZU-trudno-bedzie-utrzymac-wyniki-z-21-grupa-liczy-na-wzrost-skladki-i-odbicie-ubezpieczen-zyciowych-Kulik-8305919.html

Przyznam że dawno nie spotkałem się z tak jaskrawą sytuacją gdzie zarząd spółki sam nie wierzy w jej wyniki w nadchodzącym roku.
Zawsze mówiłem że zarzady pzu od 2016 roku sa słabe ale ten obecny jest beznadziejny!
Co oni bredzą? Trudno będzie utrzymać taki wynik w 2022 jak w 2021? Przcież lepsze nominalnie wyniki robili w w 2018, 2019.
Jeżeli w tym roku inflacja będzie 10% to robiąć 3,7 mld nie robią lepszego wyniki tylko utrzymują ubiegłoroczny, Tymczasem oni boją się że zrobią słabszy.
W dodatku komunikuja to publicznie.
Co to powoduje?
Każdy dyrektor sprzedaży w pzu, każdy manager, każdy agent jak to przeczyta to sobie pomyśli: ok jak nie zrealizuje planu w tym roku to sie nic nie stanie bo zarząd sam nie wierzy w dobry wynik.
Jak zarząd chce wymagać od podległych pracowników realizacji planów kiedy sam w nie nie wierzy? Kuriozum.

Beznadziejny zarządzie Pzu zapamiętaj co ci powiem - dobry manager ma rozwiązanie na każdy problem natomiast słaby manager ma problem z każdym rozwiązaniem!

Elon Musk gdyby był właścicielem Pzu wywalił by taki zarząd na zbity pysk. Tymczasm skarb państwa nic nie zrobi.
zarząd mówi że nie utrzymają w 2022 wyniku z 2018 przy inflacji 10% a skarb państwa nic. Jest super.
Oni dzisiaj się już tłumaczą że czegoś nie zrobią :)

A do roboty się weźcie!!! Wymyślajcie nowe ubezpieczenia, nowe formy sprzedaży, motywujcie handlowców, wymyślcie dobrą kampanię reklamową, pilnujcie aby wam nie wyłudzali ubezpieczeń, kombinujcie jak przejąć klientów innych firm, myślcie jak zarobić więcej z kapitału, jak zarobić więcej z obszaru medycznego, jak wydusić więcej synergii z banków itp.!
I nigdy przenigdy nie gadajcie publicznie że sie nie da. Bo wtedy się faktycznie się nie da.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 5,64% 24,92 2022-10-04 17:03:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.