Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: 78,16%

Zarząd North Coast rekomenduje, aby akcjonariusze nie głosowali

Zgłoś do moderatora
Zarząd North Coast rekomenduje, aby akcjonariusze nie głosowali za zaproponowaną przez BPH TFI wypłatą dywidendy - podała spółka. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25055-rynek-akcji-northcoast-orbis-trakcja-polnord

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 15,50 2020-01-28 16:40:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.