Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 1,69%

Zarząd napisał dba o akcjonariuszy i interes spółki? Jaki nowy biznes?

Zgłoś do moderatora
Co myślicie ?.jaki kierunek wybierze firma . Jaka branża by była perspektywiczna i rozwojowa dlugoterminowo

Zarząd Infoscan S.A. („Emitent”, „Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 41/2021 z dnia 8 października 2021 r. w sprawie bezterminowego zawieszenia negocjacji ws. połączenia Emitenta z Movie Games Mobile S.A. („MGM”) oraz raportu bieżącego ESPI nr 3/2021 z dnia 11 stycznia 2021 r. w sprawie uzgodnienia pomiędzy Spółką a MGM podstawowych warunków i założeń współpracy w przedmiocie połączenia Spółki z MGM („Termsheet”)

mając na uwadze interes Spółki oraz jej Akcjonariuszy


, podjął w dniu dzisiejszym decyzję o zakończeniu negocjacji w sprawie połączenia Emitenta z MGM.

Przedmiotowa decyzja została podjęta w związku z otrzymanym pismem o bezterminowym zawieszeniu przez MGM procesu połączenia z Emitentem, a także udzieloną przez Spółkę na mocy Termsheet wyłącznością w zakresie negocjacji zawarcia i realizacji umowy inwestycyjnej w przedmiocie połączenia obu podmiotów.

O dalszych decyzjach w sprawie rozwoju Spółki, Emitent będzie informował w kolejnych raportach bieżących.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -6,91% 0,66 2021-12-01 14:14:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.