Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,86%

Zarząd i RN autorami tego "sukcesu"!

Zgłoś do moderatora
Zarząd wraz z RN są autorami tego, że kiedyś świetnie rokująca spółka jest warta jedynie 10% tego co kilka lat temu. Wszyscy wiemy jak dużo błędnych decyzji w tym czasie podjął Zarząd przy pełnej aprobacie RN okraszonej jeszcze beznadziejną polityką komunikacyjną i zupełnym lekceważeniu inwestorów. Niech więc teraz, gdy jak się wydaje zrozumieli, że "dali ciała po całości" sprowadzając przy okazji kurs i wycenę spółki na dno - wezmą się do porządnej roboty na wszystkich frontach! Niech ten stary-nowy liftingowany Zarząd wreszcie udowodni, że nie wszystko stracone, przy okazji niech zrobi kilka "marketingowych" gestów, które mogą poprawić atmosferę wokół spółki, np. niech członkowie Zarządu lub RN kupią jakieś symboliczne pakiety akcji, jako demonstrację tego, iż mają wiarę w to co komunikują. I niech szybko podciągają przychody, bo za chwilę przy takim piwie którego naważyli nie będzie czego zbierać! Trzymam cały czas akcje i na moją ocenę są nadal potencjały do wykorzystania, więc się ich nie pozbędę długo, ale irytacja na osoby decyzyjne jest we mnie naprawdę duża i zachwyty nad wypowiedziami przetasowanego Zarządu na razie moim zdaniem są na wyrost, bo przychody ze starych gier na razie nie drgnęły, a zamknięcie prac nad UC czy Deadlanderem mnie nie przekonują i uważam, że jest to kolejny błąd w zarządzaniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -1,98% 81,70 2023-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.