Forum Giełda +Dodaj wątek

Zarząd dostanie dalszą motywację:)

Zgłoś do moderatora
Trzeba to jednak traktować jako dobry zwiastun, gdyż krynicki się dynamicznie rozwija, a i tak większość akcji zapewne obejmie Prezes, który wątpię żeby sprzedawał akcje firmy, która dopiero w tej perspektywie UE (2014-2020) rozkręci się. Zresztą "ukryciaki" o pewnego czasu dobrze prowadzą skup na poziomach zbliżonych do tych co skupował ostatnio TFI. Pamiętajmy w połowie roku będzie trochę pozytywnych zmian legislacyjnych;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 1,18% 6,87 2020-01-29 14:12:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.