Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 44,00%

ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY!!! INFO!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/35740091,the-farm-51-group-sa-3-2020-informacja-dot-trwajacych-negocjacji-w-sprawie-rozwoju-marki-ww3 

już nikt nie będzie pisał, że mamy do czynienia z czymkowiek fałszywym. Dostali kontrakt, warunki itd. KNF wszytskoe jest w stanie sprawdzic!

Koniec. Trole jutro będą odcięte!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 25,20 2020-05-28 16:42:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.