Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: -8,92%

Żartownisie z Zarządu Ranka... promocja w galerii Brama Pomorza... :-)

Zgłoś do moderatora
http://bramapomorza.pl/konkurs-wygraj-biurko-meblik-game-box/ 

 „Wygraj biurko GameBox”
Organizatorem konkursu pod nazwą „Wygraj łóżko GameBox” (dalej zwaną „Promocją”)  jest: ‘’Progress XXIII” Sp. z o.o. ,ul. M. Konopnickiej 3 lok. 5a.

To łóżko, czy biurko?  https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/cool.gif
Łóżko GameBox brzmi ciekawie... byle tylko odpowiednia "ona" w tym łóżku.  https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/tongue.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png
Zdecydowanie wolałbym łóżko. :-)
Nieźle się bawią w Zarządzie tego Ranka... :-)

comtrader

  • Żartownisie z Zarządu Ranka... promocja w galerii Brama Pomorza... :-) Autor: comtrader_optymista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,00% 1,48 2022-10-04 14:08:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.