Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,11 zł , zmiana od tamtej pory: -8,00%

_______Żart prosto z bankiera________

Zgłoś do moderatora
Szczyt hossy w Niemczech dać USA wspaniałe 1323 procent wzrostu od lutego 2009 a na bankierze pisze gostekmo mocnym WIG 20 czyli Wyszabrowanym Indexie Giełdowym 20 spólek który szoruje po dnie z początku ,2009 roku. Niemiecki fax w tym czasie osiąga wzrost ,przeszło ,400 procent. A w Polsce manipulację i kradzież akcjonariuszy spólek oraz co najlepsze skarbu bez państwa czyli polski na podatku belki i cit niebawem w konsekwencji manipulacji kursem spólek i zapowiadającymi się odpisami w związku z sytuacją manipulacji akcjami które sá powszechne.
Tytuł w bił mnie ze śmiechu w fotel. Porównajcie WIG 20 od lutego 2009 do teraz.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/WIG20-najmocniejszy-w-Europie-Kurs-Bumechu-wystrzelil-po-informacji-o-dywidendzie-8514855.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW 1,50% 43,34 2023-09-27 11:14:32