Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: -67,50%

Zarobimy z panią konsul, która podbiła Wall Street?

Zgłoś do moderatora
1.Pani Blanka Rosenstiel jest konsulem honorowym RP w Miami na Florydzie.

https://eprzewodnicy.pl/pl.php/diplomatic/show/606

2.Floryda to jeden ze stanów w którym zalegalizowano, jak ostatnio w Polsce, marihuanę medyczną. Klinik zajmujących się leczeniem marihuaną jest tam wiele. Ot, choćby tu:

https://www.marijuanadoctors.com/medical-marijuana-doctors/FL/miami

3.Głównym akcjonariuszem Genesis Energy, czyli już Medical Cannabis (Medyczna Marihuana) jest spółka RX. Ma tę samą panią prezes co WOLF Capital - podmiot powiązany z funduszem Walton. A Walton - co nie jest przecież tajemnicą - to Jan Karaszewski, któremu ciocia Blanka Rosenstiel powierzyła pieniądze do inwestowania w Polsce:

http://www.newsweek.pl/biznes/blanka-rosenstiel-inwestycje-na-gieldzie-jan-karaszewsk-newsweek-pl,artykuly,286309,1.html

Pan Karaszewski ma dotąd, delikatnie mówiąc, średnie szczęście na giełdzie.Ale jest szansa na rehabilitację, zyski i wdzięczność polskich pacjentów czekających na marihuanę medyczną

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.