Forum Giełda +Dodaj wątek
Zgodnie z tematem proszę o wyjaśnienie, ponieważ na giełdzie jestem krótko i traktuje to raczej jako zabawę : czemu ma służyć sprzedawanie codziennie rano po 20-50 akcji, przecież prowizja od tej transakcji stanowi prawie połowę obrotu ( przynajmniej tak mi się wydaje jest u mnie - 0,39% lub minimalnie 6 lub 8 zł, sam już nie wiem ).
Może to ma jakiś cel "marketingowy", proszę o wyjaśnienie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -12,38% 0,18 2020-06-04 13:16:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.