Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -11,05%

Zaproszenie do zadawania pytań...

Zgłoś do moderatora
Cytat:"W piątek 10 września, PJP Makrum S.A. opublikuje wyniki za I półrocze 2021 roku. Następnie, w poniedziałek, 13 września, zapraszamy na vodcast, w którym Piotr Szczeblewski, prezes zarządu naszej spółki, omówi prezentowane sprawozdanie. Zachęcamy do przesyłania nam pytań związanych z wynikami i działalnością Grupy Przemysłowej, na które będziemy mogli odpowiedzieć w nagraniu."

Źródło: blog.projprzem.com/zapraszamy-do-zadawania-pytan-po-publikacji-wynikow-polrocznych-pjp-makrum/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,30 2021-10-15 13:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.