Forum Giełda +Dodaj wątek

Zapraszamy 16-17 marca do Krakowa, na darmową konferencję inwestycyjną

Zgłoś do moderatora
Zapraszamy za darmo na największą konferencję inwestycyjną w Polsce pod patronatem bankier.pl.  
FxCuffs odbędzie się w Krakowie 16-17 marca w Centrum Kongresowym ICE. Ponad 30 prelegentów, 60 wystawców i 5000 zwiedzających.
 
https://expo.fxcuffs.pl/
 
W 2 salach wykładowych na 2200 i 800 osób posłuchać będzie można ekspertów z Polski i zagranicy. Tematami wykładów będzie giełda, rynki walutowe, kryptowaluty i technologia blockchain, fundusze inwestycyjne, nieruchomości i inwestowanie w sztukę.
 
Wśród wystawców zobaczyć będzie można największe firmy brokerskie i inwestycyjne z Polski i zagranicy.
 
Po raz 4 zostaną również rozdane nagrody FxCuffs, które uhonorują najlepsze firmy inwestycyjne, produkty, publikacje, blogi czy też osobowości świata finansów. 
 
W piątek i w sobotę odbędzie się Trading Charytatywny gdzie inwestorzy wszystkie zarobione pieniądze przeznaczą na akcję Inwestorzy Dzieciom. 
 
W sobotę po FxCuffs w ICE wystawiana będzie jedna z najpopularniejszych sztuk teatralnych w Polsce Mayday, które nie schodzi z afisza od ponad 20 lat.
 
Po konferencji odbędzie się After-Party w 4-piętrowym klubie na krakowskim Kazimierzu.
 
https://expo.fxcuffs.pl/
 
Prelegentami będą:
 
Steve Ward - autor bestselera "Psychologia skutecznego tradingu" wybranego w 2016 publikacją roku
 
Rafał Zaorski - Trading Jam Session, w ostatnim czasie zasłyną pokazaniem na żywo zysku w wysokości miliona złotych na indeksie DAX i wpłaceniem części kwoty na cele charytatywne
 
Piotr Głowacki - Infoinwestor.pl, ekspert od rynku ETF
 
Andrzej Haraburda - inwestor i ekspert do spraw podatków
 
Trader21 - znany bloger i ekspert rynków surowcowych
 
Jacek Kubrak - mentor, biznesmen, współzałożyciel największej polskiej spółki kosmicznej
 
Paweł Jackowski - dyrektor departamentu zarządzania funduszami TMS
 
Dariusz Świniarski - zarządzający funduszami TMS
 
Mieczysław Siudek - inwestor od 23 lat aktywny na rynku, jako jedyny Polak uczył się tradingu od legendarnego Bryce Gilmora
 
Radosław Chodkowski - autor bloga Humanista na giełdzie, youtouber i inwestor giełdowy
 
Szczepan Bentyn - guru polskiego rynku kryptowalut i blockchai, na FxCuffs w dwóch rolach z własnym wykładem oraz jako moderator debaty  „Do czego doprowadzi Blockchain? - wizje przyszłości”
 
Tomasz Jaroszek - popularny bloger finansowy, youtouber, były dziennikarz ekonomiczny 
 
Zbigniew Wieczorek - najbardziej znany polski ekspert od techniki Price Action; doktor filozofii, które swoje wykształcenie wykorzystuje przy pracy z traderami
 
Alan Hill - autor cyklu „Wspomnienia tradera z City” na Comparic.pl; pracował w bankach inwestycyjnych i instytucjach zajmujących się zarządzaniem ryzykiem, tradingiem walutowym oraz stopami procentowymi.
 
Sylwia Dobosz - autorka bloga „Mental Trading”, propagatorka inwestowania wśród kobiet, uczestniczka międzynarodowego programu aktywizacji kobiet
 
Anna Kocjan - dyrektor działu inwestycji kapitałowych DSA Investment SA
 
Anna Smolińska - autorka bloga kobietainwestuje.pl , autorka książki "Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej".
 
Marcin Wenus - Redaktor Naczelny Comparic.pl, trader; moderator debaty sex-brain-trade
 
Wojciech Orzechowski - biznesmen, inwestor; w wieku 37 lat został rentierem; twórca „Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości”
 
Sylwester Suszek - CEO BitBay, członek zespołu przy Ministerstwie Cyfryzacji "Strumień Blockchain i kryptowaluty"
 
Rafał Kamecki - CEO największego portalu o sztuce Artinfo.pl, członek Zarządu Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich; ekspert rynku dzieł sztuki i kolekcjoner
 
Kamil Maliszewski - wicedyrektor Departamentu Rynków Nieregulowanych w Domu Maklerskich mBanku
 
Korad Białas - główny ekonomista DM TMS Brokers, stały komentator wydarzeń ekonomicznych w mediach
 
Bartosz Sawicki - kierownik Departamentu Analiz DM TMS Brokers; szef zespołu analityków nagradzanego za trafność prognoz przez agencję Bloomberg, FX Week, „Puls Biznesu” oraz Gazetę Giełdy „Parkiet”
 
Dorota Sierakowska - finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND, ekspert rynków finansowych w mediach 
 
Marek Rogalski – główny analityk walutowy w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska SA; zdobywca szeregu nagród na najlepiej typującego analityka („Puls Biznesu”)
 
Przemysław Kwiecień - główny ekonomista X-Trade Brokers, doktor nauk ekonomicznych, posiadacz prestiżowego certyfikatu CFA, częsty gość telewizyjnych programów biznesowych
 
Michał Stajniak - analityk rynków surowcowych w XTB; szczególny nacisk kładzie na powiązania pomiędzy zachowaniem cen surowców, a walutami gospodarek silnie uzależnionych od eksportów towarów takich jak ropa, rudy żelaza, złoto, czy mleko w proszku
 
https://expo.fxcuffs.pl/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl