Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,63 zł , zmiana od tamtej pory: -45,67%

Zapraszam zarobionych na IBSM

Zgłoś do moderatora
Hejka. Popatrzcie sobie na wykres IBSM. Co łączy IBSM i Plaza: pkt 1. Ta sama branża. Pkt 2. Bardzo mała kapitalizacja IBSM wycena około 9 mln PLN czyli tyle ile Plaza przy cenie 1.xx. Pkt 3. Niski ff raptem 5% czyli można zrobić mocną pompę. Pkt 4. Kiedyś IBSM kosztowało 2000PLN/Szt czyli straszna przecena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 1,32% 3,06 2021-09-17 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.