Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,93 zł , zmiana od tamtej pory: -20,21%

Zapraszam wszystkich zarobionych kółkowiczów na Synergę!!!

Zgłoś do moderatora
Witam!
Dawno nas na Synerdze nie było ale już jesteśmy. Wpadliśmy tu z ekipą. Przez parę dobrych dni zwiększaliśmy swoje pakiety. Czekamy na koleje infa ze strony zarządu. Mamy nadzieję, że wszystko będzie zgodnie z planem.

Informacje ogólne:
Ostatnio mamy zmianę trendu na wzrostowy. Potwierdzają to obroty. Widać to gołym okiem.  Na forum również  jest większy ruch niż zwykle. Świadczy to o tym, że spółka cieszy się zainteresowaniem.
We wrześniu wpadły dwa fajne infa. Zbycie aktywów o znacznej ilości - 01.09.2021 (310 000 akcji po 7zł = 2 170 000,00 zł) i spłata wszystkich zobowiązań z tytułu pożyczek - 07.09.2021  ( kwota 2.000.270,84 zł). Spółka ewidentnie przygotowana jest pod odwrotne przejęcie. Czyżby Ongeno wchodziło w Synergę? Uważam, że to jest bardzo prawdopodobne a nawet pewne. Wydaje mi się że do końca roku wleci plan połączenia. Na czacie inwestorskim z Januarym Ciszewskim prowadzący zapytał JC o Synergę i przyszłość SM. January odpowiedział, że do końca roku dojdzie do komercjalizacji terapii. Powiedział również , że Synerga jest jego "oczkiem w głowie".  Warto obejrzeć całość bo ciekawy wywiad. 
Co do akcji i scalenia. Na dzień dzisiejszy mamy 273mln akcji. Po całej akcji będziemy mieli 27.3mln.
Pakiet All in games (2 090 000 akcji) wart na dzień pisania około 15mln.  Pakiet prawdopodobnie będzie systematycznie sprzedawany aby opłacić wszystko związane ze stwardnieniem rozsianym. 

W najbliższym czasie:
-podpisanie ramowej umowy o współpracy na wykonanie zaplecza technologicznego i technicznego wraz z dokumentacją certyfikacyjną, służącego do separacji komórek macierzystych ze szpiku kostnego używanych w leczeniu klinicznym stwardnienia rozsianego, w terminie do dnia 30 września 2021 r.,
-podpisanie umowy z pierwszą jednostką leczniczą, przedmiotem której będzie kwalifikacja pacjentów do zabiegu przeszczepu komórek macierzystych oraz wykonanie samego przeszczepu zostało już częściowo zrealizowane (raport ESPI nr 21/2020 z dnia 3 listopada 2020 r.), a finalizacja nastąpi w okresie IV kwartału 2021 r.,
- kwalifikacja pacjentów do terapii we współpracy z jednostką leczniczą w okresie IV kwartału 2021 r.,
- komercyjne wprowadzenie terapii do ośrodków medycznych do dnia 31 grudnia 2021 r.,
- podpisanie umów z kluczowymi dostawcami odczynników wyrobów medycznych wykorzystywanych w procesie separacji komórek macierzystych, w okresie IV kwartału 2021 r.,
- podpisanie umowy przeniesienia 50% autorskich praw majątkowych i praw własności przemysłowej na ONGENO w okresie IV kwartału 2021 r.

Informacje o dofinansowaniach:
Agencja Badań Medycznych uruchamia pierwszy w Europie Środkowo- Wschodniej  program o wartości 100 mln zł  na działalność badawczo-rozwojową, z którego będą mogli skorzystać pacjenci dotknięci chorobą uznaną za rzadką lub ultrarzadką. (Możliwe, że Ongeno dostanie coś z tego tortu) 
24 sierpnia br. przez rząd został przyjęty Plan dla Chorób Rzadkich. 

Synerga: c/z - 4.2 a  c/wk - 0.35. Zatem spółka jest mocno niedowartościowana. 

Zachęcam do wgłębienia się w spółkę bo naprawdę jest jedną z bardziej przyszłościowych na GPW. 

Pozdrawiam 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -0,32% 1,54 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.