Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,38%

Zapowiedź prezentacji posterów nt. programów onkologicznych

Zgłoś do moderatora
w Kalifornii zaprezentuje najnowsze wyników projektów onkologicznych w obszarach:
- immunoonkologii i immunometabolizmu nowotworów - obejmujących małocząsteczkowych, bezpośrednich agonistów STING, dualnego antagonistę A2A/A2B, a także małocząsteczkowe inhibitory HPK1,
- syntetycznej letalności - degradery białka SMARCA2 _BRM_, w komórkach nowotworowych z mutacjami SMARCA4.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.