Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: 16,51%

Zapamiętajcie jedną świętą zasadę na giełdzie spółek !

Zgłoś do moderatora
Spólka jest warta tyle ile akcjonariusz jest skłonny za nią zapłacić.
Słowo skłonny jest kluczowe. bo w okolicy 1 złoty pojawia się popyt.

1.0 pln * 15 mln akcji. na okrągło no, dajmy aby lepiej wyglądało 5 mln USD.

Niestety ciągle generuje gigantyczne straty, rok za rokiem minus.
i chyba tak jest na tej Ukrainie :) ciągłe dymanko... daleko tam do Europy., coś czuje że za niedługo będą do tyłu 50 lat. Dwa pokolenia. hehehe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -1,55% 1,27 2020-10-28 10:07:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.