Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,45 zł , zmiana od tamtej pory: -15,73%

Zamet z kontraktem w gigantycznym projekcie offshore farmy wiatrowe

Zgłoś do moderatora
Polska firma z kontraktem w gigantycznym projekcie offshore

https://www.gramwzielone.pl/energia-wiatrowa/28300/polska-firma-z-kontraktem-w-gigantycznym-projekcie-offshore

Mostostal Chojnice otrzymał zlecenie na wykonanie dwóch mostków oraz 64 zestawów elementów fundamentów wież wiatrowych. Zamówienie związane jest z realizowanym na Morzu Północnym projektem morskiej farmy wiatrowej Hornsea One, która jest budowana przez Dong Energy, największego na świecie dewelopera projektów offshore.
Konstrukcje stalowe dla duńskiej firmy Bladt Industries wykonał i zabezpieczył antykorozyjnie należący do Grupy Zamet zakład Mostostal Chojnice. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.