Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Zamet miał duże zamówienia z zachodu na wiatraki

Zgłoś do moderatora
Pomyliliście spółki, Vistal nigdy nie robił elementów do wiatraków to robił Zamet, Vistal zrobił pokazówkę dla picu jeden innowacyjny wiatrak próbny. Zamet ma zyski i gotówkę, Vistal straty.
https://i.imgur.com/DXKXckW.png
https://i.imgur.com/vOBZwkn.jpeg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.