Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,53%
żeby wydawać kasę na filmiki edukacyjne... miałem tego nie wrzucać bo hieny spadkowe zaraz podchwycą ale chcę patrzeć obiektywnie na działania spółki:
https://www.youtube.com/watch?v=auH1NIZ5yZ0
https://www.youtube.com/watch?v=X4AIInwcl6Q
https://www.youtube.com/watch?v=-YWlMG7M80U
  • Żałosne Autor: ~drezyna
  • Re: Żałosne Autor: ~Hillela
  • Re: Żałosne Autor: ~Qgen
  • Re: Autor: ~Qgen
  • Re: Autor: ~Observer
  • Re: Autor: ~Qgen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,40% 15,10 2022-01-18 17:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.