Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 16,94%

ZALEŻNOŚCI

Zgłoś do moderatora
Dlaczego niejaki StaryZnajomy jak tylko kurs gh zaczyna powoli piąć się do góry przychodzi na forum tej spółki której rzekomo nie posiada w swoim portfelu bo nie ufa głównemu akcjonariuszowi i pod różnymi nickami i IP zniechęca innych do zakupów poprzez wypuszczanie publicznie swoich bzdur?Czy to nie jest złość i frustracja?Jakze mocno czerwona musi być jego buraczana twarz jak widzi na gh kolor zielony a na invention czerwień przy obrotach 10 tys zł dziennie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,28% 1,42 2021-09-17 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.