Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,74 zł , zmiana od tamtej pory: -14,94%

zalatuje minimum prawno karną oceną KNF

Zgłoś do moderatora
Jacek, zastanów się co Ty piszesz? Skoro gotówka poszła to znaczy, że Marshal w białych rękawiczkach wysysa z Rubiego 5 baniek. A miał być deal bezgotówkowy via potrącenie wierzytelności via nowa emisja. A co jest? Komunikat powinien być a i owszem ale stwierdzający bezgotówkowy charakter tej operacji!!! Całego pakietu 55% Novavisa a nie 430 kilo szt. W przeciwnym razie to nic innego jak działanie na szkodę spółki ( najdelikatniej mówiąć). Raz, że przepłacają 11 versus 8,5 czyli Rubi realizuje transakcje ze stratą na wejściu circa 0,5 mln. Dwa pozbawia się gotówki czyli defacto z Rubiego zostaje wydmuszka z majątkiem w 100% w jednej spółce, bez cashu. Powtarzam deal z Novavisem/Marshalem miał być bezgotówkowy a Ty sam piszesz, że jest inaczej i jeszcze nie widzisz problemu. Przemyśl to jeszcze raz ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR 0,00% 1,48 2021-06-22 12:09:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.