Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,12 zł , zmiana od tamtej pory: 1,89%

zakup w maju sprzedaż w lipcu z ponad milionowym zyskiem

Zgłoś do moderatora
JW
Zakupili nieruchomość w maju za niecałe 5mln a sprzedają teraz za ponad 6 mln. Także ponad mln zysku. Do tego umorzenie subwencji udzielonej spółce w wysokosci ponad 1.3 mln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KUPIEC 0,93% 2,16 2021-10-28 10:41:47