Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 4,55%

zakup nieruchomości - nowa strategia?

Zgłoś do moderatora
Kupili nieruchomość w Częstochowie - realizacja strategii rozwoju w nowym obszarze. Ktoś coś wie więcej na ten temat?

Zarząd PBS Finanse S.A. [Emitent, Spółka] informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka nabyła prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w Częstochowie przy ul. Luba 37, objętej księgą wieczystą o numerze CZ1C/00117383/3 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych. Cena nabycia nieruchomości wyniosła 320.000,00 zł _trzysta dwadzieścia tysięcy złotych_ i została w całości pokryta ze środków własnych Emitenta. Nabycie nieruchomości stanowi element wdrażanej przez Zarząd strategii rozwoju Spółki w nowych obszarach działalności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,46 2023-03-21 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.