Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,84 zł , zmiana od tamtej pory: -24,18%

zakończyliśmy proces aktywacji licencji pieniądza elektronicznego EMI !

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że zakończyliśmy proces aktywacji licencji pieniądza elektronicznego (EMI). To kolejny duży krok na drodze do realizacji strategii Grupy AFORTI, której celem jest osiągnięcie pozycji ogólnoeuropejskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań finansowych dla sektora MŚP.
Jednocześnie złożyliśmy wniosek do Centralnego Banku Cypru o paszportyzację licencji EMI na pozostałe rynki Unii Europejskiej.
Paszportyzacja pozwoli rozwijać działalność w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej zgodnie ze strategią Grupy.
Licencja pieniądza elektronicznego umożliwi nam m.in.: oferowanie wymiany walut, przelewów oraz prowadzenie rachunków wielowalutowych.
  • zakończyliśmy proces aktywacji licencji pieniądza elektronicznego EMI ! Autor: ~AFORTI
  • re Autor: ~Michał
  • Re: re Autor: ~afc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,36% 1,40 2022-09-28 14:51:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.