Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,28 zł , zmiana od tamtej pory: 15,84%

Zaklinanie rzeczywistości

Zgłoś do moderatora
Wsparcie obecnie padło i teraz kolejna linia frontu , mocne okopy to 20 złotych. Po odcięciu dywidendy i zejściu graczy , którzy tylko na to jeszcze zostali tam dojdzie do kluczowych rozstrzygnięć w aspekcie dłuższym dla kursu akcji.
  • Zaklinanie rzeczywistości Autor: ~hga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,63% 31,60 2022-11-30 17:04:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.