Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,15 zł , zmiana od tamtej pory: -7,62%

Zainwestował w fotowoltaikę. Gdy przyszedł rachunek, chwycił za telefon

Zgłoś do moderatora
Przed założeniem fotowoltaiki płaciłem około 1800 zł rocznie za prąd. Teraz po założeniu paneli za 28 tysięcy złotych otrzymałem rachunek 880 zł. Miałem spłacać to 10-15 lat, ale to wyjdzie dużo dłużej. Nie wiem czy w ogóle dożyję tego czasu - mówi o2 rozgoryczony pan Zbigniew.

https://www.o2.pl/biznes/zainwestowal-w-fotowoltaike-gdy-przyszedl-rachunek-chwycil-za-telefon-6706100598852224a 

...a mówiłem że tak będzie, a mówiłem że tak będzie
Buhahahahahaha Ubaw po pachy
  • Zainwestował w fotowoltaikę. Gdy przyszedł rachunek, chwycił za telefon Autor: ~Matrix

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -13,13% 2,91 2022-01-19 13:14:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.