Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: 0,53%

Zainstalowano turbiny FW Przykona

Zgłoś do moderatora
https://www.wnp.pl/finanse/energa-zainstalowano-wszystkie-turbiny-farmy-wiatrowej-przykona,367019.html

No to teraz czekamy na uruchomienie i generację. Oby wiało dobrze w tym roku. No i tą FW Energa wygrała aukcję OZE. Gratulacje!
 
  • Zainstalowano turbiny FW Przykona Autor: ~czekamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 2,03% 7,55 2020-02-14 17:02:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.