Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Zagraniczni inwestorzy z Anglii i Chin wybierają polskie firmy

Zgłoś do moderatora
Zauważyłem, że na zachodnich portalach coraz częściej można znaleźć w miarę sensowne informacje na temat polskich spółek o różnej wielkości i z różnych branż. Przykładem może być ten artykuł poniżej. Całkiem obszerny i sensowny. Co myślicie?
https://bitcoin-exchange.uk/company-with-potential-for-development-and-growth-in-2021-and-2022/ 
  • Zagraniczni inwestorzy z Anglii i Chin wybierają polskie firmy Autor: ~PolakwHolandii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPAP 5,88% 18,00 2022-05-24 13:22:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.