Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,93 zł , zmiana od tamtej pory: 19,51%

Zaczyna się propaganda w pge na fakturach o co2

Zgłoś do moderatora
Piszą że to wina certyfikatow jest przyczyną tak dużych podwyżek prądu!!!! A nie piszą tego że pisowski nierząd zarobił tylko w tym roku ponad 24mld !!!!!!!!!!!! Z tych emisji na co2 !!!!!! Tego w fakturach pge nie wspomina !!!!!! Gdyby pisowksi nierząd 24 mld zł pokrył w całości za te zanieczyszczenia jakie spółki energetyczne musza płacić to byśmy mieli tańsze rachunki proste !!!! No ale te pieniądze poszły na propagandę !!! Jeszcze należy dodać od 2016 roku mld że spółek energetycznych poszły na ratowanie górnictwa PGG!!! Kolejne mld w błoto na zakup elektrociepłowni edfy od Francuzów!!! Kolejne mld w błoto na Ostrołękę !!!!!!!! = Droższe rachunki za prąd dzięki pisowcom !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 8,86% 9,48 2022-05-13 17:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.