Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,92 zł , zmiana od tamtej pory: 15,29%

Zaczyna się niewinnie .

Zgłoś do moderatora
Mam jakieś czucie ,że to właśnie dziś zaczyna się duża korekta . Za dużo urosło ,za szybko i większość chciała ,żeby dalej rosło . W Ameryce nie mogą w to uwierzyć ,ale myśle na koniec sesji u nich będą już wyrażne spadki . Jak tak będzie to , jutro u nas -2,5 % . Wczorajsza moja diagnoza na dzisiejszy dzień sprawdziła się i jutro chyba będzie tak samo . Jutro wszędzie otworzą się na minusach i tylko będą pogłębiać .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,03% 76,00 2021-04-20 17:04:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.