Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,59%

Zaczyna się kolejny niepokój na świecie

Zgłoś do moderatora
W ciągu ostatnich 24 godzin w bliskowschodnim kraju zmarło 588 chorych na COVID-19.

W kraju wykryto w ciągu doby 40,8 tysiąca zakażeń koronawirusem.

Obecnie ponad 6,5 tysiąca chorych na COVID-19 w Iranie jest w stanie krytycznym.. czas uciekać z portfela typu Alior enter rainbow tours i podobne spółki teraz będzie król parkietu z powrotem xtb
  • Zaczyna się kolejny niepokój na świecie Autor: ~Oli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -3,39% 22,80 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.