Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,20 zł , zmiana od tamtej pory: -34,88%

Zaczyna się . Kara dla prezesa

Zgłoś do moderatora
Mam nadzieję że to dopiero początek. Gość nie miał kasy a stał się panem zakładu !!!jakim cudem i za co . ??? A teraz grabi pracowników obcina premie i wszystko co może . A swoje nowe zachcianki. Centrum kongresowe nowe w Krakowie. Już wiecie gdzie idzie kasa pracowników. A temat akcji powinien być głęboko prześwietlony od początku z historycznym maksimum !!!! Ponad 1tys zł. !!! To był przewał dopiero . Akcje skupowane pod przymusem od pracowników poniżej 10 zł !!! Patologia biznesu w wolnej Polsce !!!! Sto investments to dopiero wydmuszka !!!! Ale wezmą się też za to !!!
  • Zaczyna się . Kara dla prezesa Autor: ~Olo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD -1,67% 118,00 2020-04-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.