Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -84,67%

Zaczyna się gra nawet pod 70% dywidendę :-)

Zgłoś do moderatora
Ewidentnie zaczyna się skup akcji pod największą w historii dywidendę gpw, wszystko wskazuje że będzie to minimum 78 mln (zyski zatrzymane 74,6 mln i kapitał rezerwowy 3,5 mln), co da stopę dywidendy 70%. Jak dla mnie na wzroście kursu o 50% nie skończy się :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -8,91% 0,92 2021-06-11 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.