Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: -86,55%

zaczyna robić się ciekawie, są obroty - będzie info??

Zgłoś do moderatora
zbliża się raport, wyniki zapowiadają się dobre
do tego ciekawy ff
 
co więcej, w kuluarach coraz częściej mówi się o rozmowach o podjęciu współpracy z największą siecią stacji paliw w kraju w kwestii montażu instalacji odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych w obiektach..
 
szykuje się chyba grube info!
 
dla zainteresowanych podpowiadam - IBC...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLASMA -20,00% 0,16 2023-05-10 11:00:00