Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,95 zł , zmiana od tamtej pory: -0,46%

Zachowanie kursu - jakieś przemyślenia?

Zgłoś do moderatora
Chyba nieco rozczarowanie dla wielu. Spółka nadal czeka na to, kiedy sternik zdecyduje o zmianie kursu i dlaczego jeszcze tkwimy na tych poziomach.Czy ktoś jeszcze zbiera?, czy są jakieś inne powody trzymania kursu?. Nie wierzę bowiem w głupotę właścicieli, którzy mogli bujać kursem juz od roku w przedziale 50-100 złotych i przy tym zarobić kokosy. Czy i komu zależy na takich poziomach kursu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 10,90 2021-06-22 10:07:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.